Dziś jest 13 czerwca A.D. 2024 -
 

Wiadomości z aug 2020

XXII Niedziela Zwykła

  1. W związku ze wzrostem ilości przypadków zakażeń koronawirusem przypominamy, aby w kościele przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Przy wejściu do kościoła prosimy zdezynfekować ręce a podczas Mszy św. zasłaniać  usta i nos maseczką ochronną lub przyłbicą. Prosimy także o zachowywanie dystansu min. 1.5 m między osobami w kościele ...

Czytaj dalej Dodane: 2020.08.28 20:38, Tagi:

XXI Niedziela Zwykła

  1. Z radością informujemy, że decyzją księdza Biskupa Jana Tyrawy, z dniem 31 sierpnia, wikariuszem w naszej parafii został mianowany ksiądz Marcin Szuster. Życzymy ks. Marcinowi wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej, a jego posługę duszpasterską zawierzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. Trwa sierpień, który jest szczególnym czasem poświęconym ...

Czytaj dalej Dodane: 2020.08.22 10:49, Tagi:

XX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, zgodnie z apelem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przeżywamy Dzień Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. W ubiegła niedzielę, na pomoc ofiarom tragicznej eksplozji w stolicy Libanu zebraliśmy 5 843,00 zł. Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca! Zebrane ofiary zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.
  2. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy ...

Czytaj dalej Dodane: 2020.08.15 19:38, Tagi:

XIX Niedziela Zwykła

  1. Trwa sierpień, który jest szczególnym czasem poświęconym trosce o trzeźwość naszego narodu. W dalszym ciągu zachęcamy do podjęcia wraz z modlitwą wyzwania abstynencji, wynagradzając w ten sposób za wszelkie grzechy pijaństwa i alkoholizmu oraz jako wyraz miłości i troski o młode pokolenie.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w ...

Czytaj dalej Dodane: 2020.08.08 17:32, Tagi:

XVIII Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, który jest szczególnym czasem poświęconym trosce o trzeźwość naszego narodu. Hasło tego miesiąca - „Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach” – w sposób szczególny zwraca uwagę na sytuację polskich dzieci w rodzinach z problemem alkoholowym. Zechciejmy podjąć wraz z modlitwą wyzwanie abstynencji wynagradzając w ten spos ...

Czytaj dalej Dodane: 2020.08.01 16:19, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka