Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

Wiadomości z apr 2019

Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Trwa w naszej parafii peregrynacja kopii cudownego wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości, który czczony jest w naszej bydgoskiej Katedrze. Rodziny, które pragną przyjąć pielgrzymujący obraz nadal zachęcam do zgłaszania się w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  2. W środę rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe codziennie, o godz ...

Czytaj dalej Dodane: 2019.04.27 08:41, Tagi:

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacré-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam również serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego. Bóg zapłać!
  2. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. odprawione będą według porządku niedzielnego. Ofiary składane ...

Czytaj dalej Dodane: 2019.04.19 21:41, Tagi:

Niedziela Palmowa

  1. Dzisiaj Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Na wszystkich Mszach św. obrzęd poświęcenia palm. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  2. Biuro parafialne w Wielkim Tygodniu w sprawach cmentarnych będzie czynne od poniedziałku do piątku tylko przed południem od 10.00 do 12.00. Biuro księdza ...

Czytaj dalej Dodane: 2019.04.12 20:28, Tagi:

V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą Jasnogórską w kopii jej cudownego obrazu składam serdeczne podziękowania – Bóg zapłać!
  2. Po zakończonej peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii rozpocznie się tzw. mała peregrynacja – rodziny naszej parafii nawiedzi ...

Czytaj dalej Dodane: 2019.04.05 21:34, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka