Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą Jasnogórską w kopii jej cudownego obrazu składam serdeczne podziękowania – Bóg zapłać!
 2. Po zakończonej peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii rozpocznie się tzw. mała peregrynacja – rodziny naszej parafii nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości, której cudowny wizerunek czczony jest w naszej bydgoskiej katedrze. Rodziny pragnące przyjąć w swoich domach pielgrzymujący wizerunek Matki Bożej mogą zgłaszać się od jutra w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 3. Nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątek – dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00.
 4. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na potrzeby tegoż radia, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 5. Spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy odbędzie się jutro, w poniedziałek, 8 kwietnia, po wieczornej Mszy św.
 6. We wtorek, 9 kwietnia, zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15.
 7. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Na wszystkich Mszach św. obrzęd poświęcenia palm.
 8. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza w sobotę, 13 kwietnia, na pielgrzymkę go Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania. 
 9. Przy ołtarzu św. Antoniego wystawiony jest kosz na trwałą żywność dla potrzebujących rodzin z naszej parafii. Zachęcam do ofiarności.
 10. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 11. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Janusz Urbański

† Anna Wiktorowska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.04.05 21:34, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka