Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXXII Niedziela Zwykła B

1. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy odbędzie się 17 i 18 listopada. Wszelkie informacje u pani Hanny Januszewskiej pod numerem 600 253 131. Wyjazd pociągu w sobotę o 7.13, powrót w niedzielę ok. 21.00. Koszt przejazdu w obie strony 25 zł. od osoby.

2. Spotkanie Koła Misyjnego w czwartek o godz. 16.30

3. Kolejne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie w domu katechetycznym. Przypominam, że uczniowie klas I powinni już na te spotkania uczęszczać, jeżeli chcą otrzymać zaświadczenie o przygotowaniu do małżeństwa.

4. Duszpasterstwo Akademickie „Kana” działające przy naszej parafii zaprasza studentów na Mszę św. sprawowaną w kaplicy na naszym cmentarzu w piątek ok. godz. 19.00. Msze św. poprzedzi Różaniec za zmarłych w ostatnim roku sławnych Polaków. Zbiórka przy kościele.

5. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w tym tygodniu wyjątkowo się nie odbędzie.

6. Terminy spotkań z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie.

7. Osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania, które nie były na spotkaniu w zeszłym tygodniu przyjdą na dodatkowe spotkanie w piątek 16 listopada na godz. 19.00. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Zbigniew Bogaczyk

† Czesław Sobociński

† Urszula Zielińska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2012.11.08 22:43, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka