Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. w domu katechetycznym w pokoju nr 3 są zbierane składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. Do nabycia u ministrantów i w zakrystii są jeszcze kalendarze naszej diecezji na przyszły rok w cenie 6 zł oraz kalendarzyk z danymi parafii całej diecezji w cenie 4,5 zł. Zachęcam do nabywania nowego numeru Przewodnika Katolickiego.

3. Wymienianki za zmarłych można jeszcze dzisiaj składać w zakrystii lub biurze parafialnym. Za wymienianych zmarłych będziemy się modlić do czwartku 8 listopada. Do tego dnia można też zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.

4. Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy odbędzie się 17 i 18 listopada. Wszelkie informacje u pani Hanny Januszewskiej pod numerem 600 253 131. Wyjazd pociągu w sobotę o 7.13, powrót w niedzielę ok. 21.00. Koszt przejazdu w obie strony 25 zł. od osoby.

5. Kolejne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie w domu katechetycznym. Przypominam, że uczniowie klas I powinni już na te spotkania uczęszczać, jeżeli chcą otrzymać zaświadczenie o przygotowaniu do małżeństwa.

6. Wszystkie terminy intencji mszalnych na ten rok są już zajęte. Intencje na cały przyszły rok można zamawiać i rezerwować w biurze parafialnym.

7. Terminy spotkań z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie.

8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Krystyna Kostecka

† Maria Garcz

† Maria Sierko

† Janina Nogalska

† Grzegorz Nadolny

† Wiesław Pińczewski

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 

 


Dodane: 2012.11.03 07:55, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka