Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek, 21 września, o godzinie 18.30.
  2. W dalszym ciągu w zakrystii można odbierać deklaracje dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do I Komunii św. i Sakramentu Bierzmowania. Wypełnione druki, wraz z potrzebnymi dokumentami, należy składać do końca września w zakrystii lub biurze parafialnym.
  3. Kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego organizowany przez Kurię Biskupią w Bydgoszczy odbędzie się w dniach 26 i 27 października br. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października (mail jarzebowski@swietywojciech.pl, tel. 667 299 997).
  4. Trwa w naszym kościele Międzynarodowy Festiwal Organowy. Kolejny koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 września, o godzinie 19.15. Przy organach zasiądzie bydgoski organista, doktorant Akademii Muzycznej – Szymon Olszański.
  5. Pod chórem muzycznym zbierane są podpisy popierające nowy, obywatelski projekt ustawy chroniącej życie poczęte.
  6. Zachęcam do zapoznania się z komunikatem Konferencji Episkopatu Polski w sprawie inicjatywy „Różaniec do granic”. Kopie tekstu są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Sylwia Ornowska

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.09.14 20:01, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka