Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Na remont wieży naszego kościoła zebraliśmy – z tacy inwestycyjnej w ubiegłą niedzielę, oraz przez ostatnie dwa tygodnie ze zbiórki do skarbony - 10 448,00 zł. Do sfinansowania tej inwestycji brakuje jeszcze 48 000,00 zł. Dzisiaj, oraz w kolejne niedziele, będzie można złożyć ofiarę na ten cel do skarbony przy wyjściu z kościoła. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne – Bóg zapłać!
  2. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy do wspólnego śpiewu Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia najświętszej Maryi Panny – w każdą niedzielę i święto o godz. 7.10.
  3. Miło nam poinformować, że do chóru parafialnego zgłosiło się już 14 osób. W dalszym ciągu zapraszamy wszystkich, pragnących ubogacać swoim śpiewem liturgię w naszym kościele, zapraszamy na próbę w najbliższy wtorek, 17 września, po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.
  4. Spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 19 września, po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.
  5. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na wykład dr Grażyny Szabelskiej pt. Diagnoza zagrożeń rodziny i wychowania ideologią gender, który odbędzie się w Domu Parafialnym, w czwartek,
    19 września po Mszy św. o godz. 17.15.
  6. Zachęcamy do wspierania działalności charytatywnej naszej Parafii. Dzięki ofiarom składanym do skarbony przy prezbiterium będziemy mogli fundować obiady w szkołach dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej Parafii.
  7. Polecamy lekturę „Przewodnika Katolickiego”. W tym numerze szczególnie rozmowę z abp. Grzegorzem Rysiem na temat celibatu.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Stanisław Gapiński

† Hanna Skrzypczak

† Janina Garbaczyk

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

ks. Krzysztof Buchholz


Dodane: 2019.09.14 09:06, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka