Dziś jest 12 lipca A.D. 2024 -
 

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj podczas wszystkich Mszy św. kazania głosi kapucyn, o. Zbigniew Sawczuk, posługujący w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na Podolu. Po Mszach św. nasz gość będzie zbierał datki do puszki na działalność ewangelizacyjną i charytatywną.
  2. W piątek, 21 września, po Mszy św. o godz. 19.15 zapraszam do Domu Parafialnego na spotkanie z reżyserem Grzegorzem Braunem, który przybliży nam tematykę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
  3. Miło mi poinformować Parafian, iż nasza parafia otrzymała od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego certyfikat „z podziękowaniem za troskę i opiekę nad materialnym dziedzictwem regionu”. Certyfikat ten wkrótce zawiśnie na ścianie w części biurowej Domu Parafialnego.
  4. W sobotę, 6 października, na PGE Narodowy w Warszawie odbędą się jednodniowe rekolekcje dla młodzieży z całej Polski „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”. Bliższe informacje na stronie internetowej (www.stadionmlodych.eu).
  5. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Michał Baranowski

† Mieczysława Mikołajczak

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.09.15 15:25, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka