Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

XXIV Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek i wtorek, czyli w dniach dwunastym i trzynastym września, świętujemy w naszej parafii Dni Sarmackie. W poniedziałek 12 września, w 333. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej - w kościele o godz. 19.15 zostanie odprawiona okolicznościowa, dziękczynno-błagalna Msza św. w klasycznym rycie rzymskim. We wtorek o godz. 19.00 na dziedzińcu Domu Parafialnego pogadanka o husarii - z pokazem technik walki husarską szablą - w wykonaniu państwa Grażyny i Pawła Szabelskich, po czym bezpośrednio nastąpi sarmacka biesiada. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!
  2. Przed naszym kościołem wolontariusze zbierają przybory szkolne dla kresowiaków, a w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
  3. Dzieci pragnące w tym roku przystąpić do I Komunii św. zapraszam wraz z rodzicami w środę 14 września na Mszę św. o godz. 18.30, po której w kościele nastąpi spotkanie.
  4. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  5. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Tomasz Łeppek

† Henryk Bielak

† Janusz Kajzer

† Gabriela Damska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.09.09 13:41, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka