Dziś jest 16 stycznia A.D. 2019 - Środa I tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXIII Niedziela Zwykła

  1. Trwa w naszej parafii Tydzień Sarmacki. Szczegóły na ulotkach, plakatach oraz w internecie. Msza św. żałobna Requiem za śp. prof. Józefa Szaniawskiego, który w ramach tego tygodnia miał wystąpić z wykładem - we wtorek o godz. 19.15.

  2. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

  3. Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń i zamieszczone w internecie.

  4. Stowarzyszenie "Alwernia" zaprasza do świetlicy socjoterapeutycznej dzieci i młodzież z rodzin z problemem alkoholowym i zaburzonymi więziami w rodzinie. Zajęcia odbywają się przy ulicy Dworcowej 87. W programie: pomoc w nauce, zajęcia sportowe, artystyczne, wędrówki po Bydgoszczy i okolicy, warsztaty interpersonalne. Zapisy pod numerem zamieszczonym na plakacie informacyjnym.

  5. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
    † Edward Wasielewski
    Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

 

ks. Roman Adam KneblewskiDodane: 2012.09.07 08:59, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka