Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dziś po każdej Mszy św. zbierane są ofiary na dzieła Radia Maryja, a w Domu Parafialnym na KUL. Ze stolików można pobrać przedruki z prasy katolickiej.
  2. Zapraszam dziś na godz. 15.30 do Domu Parafialnego na wykład Krzysztofa Żabierka na temat polskiej i węgierskiej szabli oraz sztuki walki. Jutro - po wieczornej Mszy św. - tradycyjna węgierska biesiada.
  3. Również jutro po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy. Serdecznie zapraszamy nowych członków.
  4. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości – głównej Patronki Diecezji.
  5. Konfederacja Pro Publico Bono zaprasza na Mszę św., która zostanie odprawiona w bydgoskiej Katedrze 9 września o godz. 17.00 - w 77. rocznicę pierwszych masowych egzekucji w Bydgoszczy podczas II wojny światowej.
  6. Za tydzień, w niedzielę 11 września przed naszym kościołem będą stać wolontariusze przeprowadzający akcję w ramach zbiórki przyborów szkolnych dla kresowiaków prowadzonej przez organizacje "Studio Wschód" i "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Natomiast ofiary z tacy będą przeznaczone na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Łucja Kołodziejska

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.09.02 21:10, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka