Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XX Niedziela Zwykła

 

 1. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” o nominałach 1, 2 i 5 złotych są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych, a także na dofinansowanie wyżywienia w roku szkolnym dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich – także z naszej parafii. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy również przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii. Przypominam rodzicom dzieci klas drugich o trwających do końca sierpnia zapisach do I Komunii św.
 2. Od niedzieli 2 września Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 19.00.
 3. Centrum Onkologii i Urząd Miasta Bydgoszczy zapraszają panów na badania profilaktyczne w kierunku wykrycia raka. Informacje na afiszu.
 4. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Stanisław Górecki,
  † Marian Gaul,
  † Wiesław Michałek.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.08.17 13:05, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka