Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

XX Niedziela Zwykła rok A

  1. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy również przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.

  2. We wtorek 19 sierpnia przypada kolejna rocznica objawienia fatimskiego. Z tej okazji o godz. 18.00 odprawione zostanie nabożeństwo różańcowe, na które serdecznie zapraszam.

  3. Od 1 września od poniedziałku do piątku wraca Msza św. o godz. 17.15, a w niedzielę Msza św. wieczorna o godz. 19.00.

  4. W poniedziałek 1 września o godz. 8.15 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież. Jednocześnie proszę rodziców o przypomnienie dzieciom, aby rozpoczęły rok szkolny z Bogiem.

  5. W niedzielę 7 września o godz. 12.00 zapraszam przedszkolaków i uczniów klas pierwszych na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

  6. Rodzice, którzy zamówili książeczki dla dzieci na I Komunię św. mogą je odbierać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Prawo do kapelana – o prawie wierzących do posługi kapłana; Pracowite wakacje ewangelizatorów; o katolikach w Korei; Awantura o deklarację wiary nauczycieli; Czy warto urodzić dziecko, które i tak zaraz umrze? dla rodziców: Jak wychować dzieci w kulturze spotkania;

  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Zofia Koralewska

Aleksandra Kuszka

Grzegorz Zirra

Gerard Manthey

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.08.12 17:04, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka