Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

XVIII Niedziela Zwykła

1. Jutro obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Będziemy też przeżywać całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapraszam wszystkich do trwania na adoracji w ciszy oraz do kontemplacji tajemnicy Przemienienia.

2. Cegiełki Caritas „Z uśmiechem do szkoły” o nominałach 1, 2 i 5 złotych są do nabycia u ministrantów i w zakrystii. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup wyprawek szkolnych, a także na dofinansowanie wyżywienia w roku szkolnym dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich – także z naszej parafii.

3. W zakrystii oraz w biurze parafialnym przyjmujemy nowe lub w dobrym stanie używane przybory szkolne na wyprawki dla potrzebujących dzieci z naszej parafii.

4. We wtorek 14 sierpnia wyruszy z naszej parafii XXIII Pielgrzymka Maksymilianowska. Wyjście pielgrzymki o godz. 16.00 poprzedzi w naszym kościele nabożeństwo o godz. 15.40, zaś suma odpustowa w kościele św. Maksymiliana na Osowej Górze rozpocznie się o godz. 18.00.

5. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Mirosława Maćkowiak

† Jarosław Lubiszewski

† Jan Szymkowiak

† Bogumił Skonieczny

† Teresa Witosławska

† Maria Święcichowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.08.03 14:32, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka