Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

XV Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że w lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. są odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  2. Organizatorzy Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup, tzw. "siedemnastki", zapraszają na Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę w grupie Biało-Czarno-Czerwonej. Pielgrzymka wyruszy z Warszawy 5 sierpnia i dotrze na Jasną Górę 14 sierpnia wieczorem. Więcej szczegółów w ulotkach oraz na stronie internetowej (www.bczcz.pl).
  3. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  4. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  5. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Łucja Borkowska

† Zenon Łabejszo

† Janina Rafińska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.07.14 08:37, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka