Dziś jest 23 sierpnia A.D. 2019 - Piątek XX tygodnia Okresu Zwykłego
 

XIII Niedziela Zwykła

  1. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. będą odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  2. W środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.
  3. W czwartek o godz. 19.15 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Gemmy, a po nim spotkanie duszpasterstwa samotnych, porzuconych małżonków.
  4. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00-18.00. Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce.
  5. W sobotę o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 x. Wojciech odwiedzi chorych z Komunią św. X. Maciej uczyni to w sierpniu. Zachęcamy, aby zgłaszać nowe osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła.
  6. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na pielgrzymkę do sanktuariów Polski Północnej (Rywałd, Lubawa, Gietrzwałd, Stoczek Warmiński, Gdańsk). Odbędzie się ona w dniach 8–10 lipca. Zapisy w Biurze Parafialnym.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Regina Kośmicka                           

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.06.24 21:04, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka