Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

XI Niedziela Zwykła C

1. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Sokółki – miejsca cudu eucharystycznego, w dniach 28-30 czerwca. W programie m.in. nawiedzenie sanktuariów w Prostyni, Białymstoku, Świętej Wodzie, Różanymstoku, Przasnyszu. Zapisy przyjmowane są codziennie w biurze parafialnym.

2. W tym tygodniu biuro księdza będzie nieczynne w czwartek i piątek, biuro cmentarne bez zmian. Już teraz podajemy do wiadomości, że w czasie wakacji biuro księdza od poniedziałku do środy będzie czynne tylko od 16.00 do 17.00, natomiast od czwartku do soboty normalnie od 10.00 do 12.00 (chyba, że będzie akurat pogrzeb).

3. Ostatnie przed wakacjami spotkanie Parafialnego Oddzialu Akcji Katolickiej w piątek 21 czerwca o godz. 19.15. Stuprocentowa frekwencja wielce wskazana i mile widziana...

4. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Obszerne wspomnienie II pielgrzymki bł. Jana Pawła II do Polski, o bierzmowaniu - „przegrany sakrament”?, „Czas powiedzieć, dość” - jak Polacy odwracają się od władzy, itd.

5. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Dariusz Maciejewski

† Hanna Badzińska

† Alfred Marenda

† Adelajda Korpal

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.06.15 11:32, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka