Dziś jest 22 sierpnia A.D. 2019 - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej 
 

XI Niedziela Zwykła

 1. Ze szpitala, w którym aktualnie przebywam na leczeniu, łącząc się duchowo z Parafią, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia oktawy Bożego Ciała i naszego parafialnego odpustu. Za wszelki trud i poświęcony czas serdeczne: Bóg zapłać!
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną.
 3. Przypominam, że od czerwca (w trybie letnim) niedzielna Msza św. wieczorna sprawowana jest o godz. 20.00.
 4. W poniedziałek biuro księdza czynne będzie od 16.00 - 17.00.
 5. Z powodu mojej choroby piątkowe Msze św. o godz. 19.15 oraz następujące po nich katechezy dla dorosłych zostają zawieszone do odwołania. Natomiast Msze św. niedzielne w klasycznym rycie rzymskim (o godz. 14.00) będą odprawiane przez innego kapłana. Będą się również jak zwykle po tych Mszach św. odbywały spotkania w Domu Parafialnym.
 6. Spotkanie Koła Misyjnego w najbliższy piątek o godz. 16.15.
 7. W przyszłą niedzielę 21 czerwca o godz. 12.15 zapraszam dzieci szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjum i szkół średnich na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. Zgromadźmy się jak najliczniej, aby podziękować Bogu za dar mijającego roku nauki.
 8. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy przez Licheń, Leśniów, Czerną i Kraków w dniach 28 – 30 czerwca. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.
 9. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze m.in. artykuły: „Nigdy więcej wojny” – papież Franciszek z pielgrzymką w Sarajewie; „Czy telewizja publiczna udaje obiektywizm?”; „Ogień i wiatr...” – XIX spotkanie młodych na Lednicy.
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

           † Irena Zawiślak

           † Kazimierz Jaworski

           † Czesława Marciniak

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie... 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.06.11 15:48, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka