Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

VIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj wolontariusze Ruchu Twórczego Osób Niepełnosprawnych kwestują na pomoc tym osobom. Także dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja zbiera ofiary na potrzeby tegoż radia, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 2. Spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy odbędzie się w poniedziałek, 4 marca, po wieczornej Mszy św.
 3. We wtorek zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15.
 4. W środę popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o 7.30, 9.30, 16.00, 17.15, 18.30 i 19.30. Tego dnia wszystkich między 18. a 60. rokiem życia obowiązuje post ścisły. Ofiary składane na tacę tradycyjnie przeznaczone będą na potrzeby hospicjów działających w naszej diecezji.
 5. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30. W tym roku kazania pasyjne głosić będzie ks. kanonik Roman Jakubowski.
 6. W najbliższy piątek, po Mszy św. o godz. 19.15, zapraszam do Domu Parafialnego na prelekcję dra Rafała Sierchuły z poznańskiego oddziału IPN zatytułowaną „Wielkopolscy wyklęci”.
 7. Ksiądz Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej zaprasza rodziców kandydatów do klas zerowej i pierwszej na spotkanie informacyjne dotyczące nauki w tej szkole w poniedziałek, 4 marca, o godz. 17.00 do auli Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej 17.
 8. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.  
 9. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz najnowszy numer naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Leszek Łoboda

† Teresa Kończal

† Barbara Lewandowska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2019.03.01 20:30, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka