Dziś jest 13 czerwca A.D. 2024 -
 

VI Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie dziękujemy istniejącemu w naszej parafii duszpasterstwu młodzieży „Młyn” oraz klubowi dyskusyjnemu „Ciekawi życia” za zorganizowanie piątkowego wieczoru walentynkowego „Nie szukaj miłości – Kochaj!”.
 2. W ubiegłą niedzielę na prace przygotowawcze związane z remontem dachu nad prezbiterium naszego kościoła zebraliśmy 5 635 zł, natomiast kwesta na cele Radia Maryja wyniosła 860 zł. Za wszystkie ofiary składamy – Bóg Zapłać!
 3. Próba scholi dziecięcej odbędzie się w najbliższy wtorek, 18 lutego, o godz. 19.00 w Domu Parafialnym – zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chciałyby dołączyć do scholi.
 4. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy wtorek i piątek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym. W dalszym ciągu zapraszamy osoby chcące ubogacać swoim śpiewem liturgię w naszym kościele.
 5. Spotkanie biblijne pt. „Uzdrawiająca moc Słowa Bożego” odbędzie się w najbliższy piątek, 21 lutego, o godz. 18.30 w Domu Parafialnym.
 6. Organizujemy grupowe wyjście do kina Helios na przedpremierowy pokaz filmu „Najświętsze Serce”, który odbędzie się w poniedziałek, 24 lutego, o godz. 19.00. Koszt biletu 13 zł, zapisy w zakrystii po Mszy św.
 7. Nasza Parafia organizuje wyjazd do Warszawy na uroczystości beatyfikacyjne kard. Stefana Wyszyńskiego a także pielgrzymkę autokarową śladami św. Jana Pawła II w dniach 22 – 24 kwietnia. Bliższe informacje dotyczące kosztów oraz formy zapisu zamieszczone są na plakacie.
 8. Narodowa Pielgrzymka do Włoch, w związku z 100 rocznicą urodzin Jana Pawła II odbędzie się w dniach 14 – 21 maja br. Szczegóły dotyczące pielgrzymki zamieszone są na tablicy pod chórem.
 9. W dniu 29 lutego organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu. Bliższe informacje zamieszczone są na tablicy pod chórem.
 10. Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” zaprasza na kurs dla par
  i narzeczonych Co i jak zanim powiesz: TAK? Szczegółowe informacje na plakacie.
 11. Polecamy lekturę najnowszego numeru “Przewodnika Katolickiego” – szczególnie artykuły „Wielkość uniewinnionego kardynała” – o dramacie jaki w ostatnich latach przeżył kard. Philippe Barbarin, oraz „Ogrzewalnia jako wspólnota” o codzienności łódzkich bezdomnych.
 12. Po Mszy św. zapraszamy do wysłuchania Passacagli d - moll Dietriecha Buxtehudego.
 13.  W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

† Hanna Szwalbe

† Eleonora Łodygowska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Krzysztof Buchholz


Dodane: 2020.02.15 17:28, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka