Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

VI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy zespół „Vies bonum” z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Mińsku na Białorusi. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia płyt CD.
  2. Na katechezę dla dorosłych zapraszam w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 lub o 12.15. Tematem dzisiejszej katechezy jest IV Przykazanie.
  3. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego, po Mszy św. o godz. 18.30.
  4. W środę popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o 7.30, 9.30, 16.00, 17.15, 18.30 i 19.30. Tego dnia wszystkich między 18. a 60. rokiem życia obowiązuje post ścisły. Ofiary składane na tacę tradycyjnie przeznaczone będą na potrzeby hospicjów działających w naszej diecezji. W środę popielcową biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. W czwartek, 15 lutego, o godz. 18. 00 JE Ks. Biskup Jan Tyrawa udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży i ich rodzin. Tego dnia, wyjątkowo, nie będzie po południu innej Mszy św. poza Mszą św. z bierzmowaniem o godz. 18.00.
  6. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30. W tym roku kazania pasyjne głosić będzie ks. prałat Adam Kątny.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Roman Ziętkowski

† Marian Busse

† Barbara Kmiecik

† Urszula Maczkowiak

† Bogumiła Borowczak

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.02.10 15:05, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka