Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na rzecz mediów katolickich w Polsce, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL przyjmuje składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 2. Dzisiaj także, po wieczornej Mszy św., zapraszam na koncert organowy w wykonaniu studentów klasy organów bydgoskiej Akademii Muzycznej.
 3. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 18.30.
 4. W poniedziałek, 7 maja, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie duszpasterstwa kolejarzy.
 5. W najbliższy czwartek – w tradycyjnym kalendarzu liturgicznym – przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z tej racji zapraszam na Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim na godz. 19.15.
 6. W piątek, 11 maja, rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiać ją będziemy w łączności
  z nabożeństwem majowym.
 7. Spowiedź generalna dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 maja, od godz. 9.30. Próba generalna rozpocznie się o godz. 14.00. Natomiast osoby chętne, które pragną posprzątać i wystroić naszą świątynię proszone są o przybycie tego dnia po Mszy św. wieczornej.
 8. W przyszłą niedzielę uroczysta Msza św. z udzieleniem I Komunii św. rozpocznie się o godz. 10.45. przed kościołem. Osoby, które nie są związane z dziećmi przystępującymi do Komunii proszę, aby wybrały inną godzinę Mszy św. Msza św. zwyczajnie sprawowana o godz. 12.15 rozpocznie się dopiero po zakończeniu uroczystości. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 16.30. Tego dnia taca przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
 9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Roman Muszyński

† Mariola Łukaszewska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.05.04 19:58, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka