Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

V Niedziela Zwykła

 

  1. Od tego tygodnia biuro parafialne będzie czynne według stałego planu: od poniedziałku do środy po południu od 1600 do 1800. W najbliższą środę, a także czwartek i piątek wyjątkowo nieczynne będzie biuro księdza, będzie natomiast czynne w sobotę od 1000 do 1200.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. w domu katechetycznym w pokoju nr 3 są zbierane składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się we wtorek 7 lutego po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
  4. W sobotę 11 lutego – Matki Boskiej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich chorych parafian, którzy są w stanie sami lub z pomocą bliskich i życzliwych sobie osób przybyć do kościoła – do wzięcia udziału we Mszy św. o godz. 830.
  5. W zbliżającym się Wielkim Poście rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych rozpoczną się tradycyjnie w 3. niedzielę Wielkiego Postu (11 III), a rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się w następnym tygodniu (19-21 III). Gorzkie żale odprawiane będą o godz. 1530.
  6. Z początkiem Wielkiego Postu klasy II gimnazjum rozpoczynają przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Dotyczy to przede wszystkim młodzieży spoza Gimnazjum nr 25. Zapisy w biurze parafialnym. Prosimy rodziców, aby zainteresowali się młodzieżą i dopomogli w przygotowaniu.
  7. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Zofia Gackowska

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

 


Dodane: 2012.02.04 21:19, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka