Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

V Niedziela Wielkanocna

 1. Pragnę serdecznie podziękować dzieciom, ich rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym współpracownikom za dobre przygotowanie i przeżycie
  I Komunii św. Bóg zapłać!
 2. W ubiegłą niedzielę, na cele remontowe naszej parafii zebraliśmy 7 290 zł. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary!
 3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.15 dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia.
 4. Także dzisiaj odbywa się w naszej parafii loteria misyjna. Zachęcam do udziału.
 5. Trwa w naszej parafii peregrynacja kopii cudownego wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości, który czczony jest w naszej bydgoskiej Katedrze. Rodziny, które pragną przyjąć pielgrzymujący obraz nadal zachęcam do zgłaszania się w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 6. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta
  o godz. 18.30.
 7. W imieniu dra Przemysława Przybylskiego, radnego Województwa, oraz własnym zapraszam w dniu 21 maja, tj. w najbliższy wtorek, o godz. 17.00 - do auli Domu parafialnego - na spotkanie z prof. Andrzejem Zybertowiczem. Temat spotkania: "Czy bez Polski przetrwa chrześcijańska Europa?"
 8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz odbudowy zniszczonego przez niedawny pożar kościoła pw. św. Wawrzyńca w Gołańczy.
 9. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków przez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcam do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie internetowej (www.darna100.pl).
 10. Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli na Jasną Górę w dniach 1 – 2 lipca br. Wszystkich Pedagogów zainteresowanych wyjazdem Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli zaprasza na Mszę św. oraz spotkanie formacyjne w poniedziałek, 3 czerwca, na godz. 18.00 do kaplicy Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej 17 w Bydgoszczy.
 11. Jubileuszowa, Piętnasta Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę odbędzie się w dniach 21 – 31 lipca br. Bliższe informacje na plakacie oraz stronie internetowej (www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl).
 12. Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Tradycji Łacińskiej im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, która odbędzie się w sobotę , 8 czerwca. Bliższe informacje i zapisy pod nr telefonu 504 230 217.
 13. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 14. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 15. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Helena Szmańkowska

† Barbara Rodewald

† Jerzy Flejter

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.05.18 09:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka