Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacré-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam również serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego. Bóg zapłać!
  2. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze św. odprawione będą według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. We wtorek zapraszam na nabożeństwo do św. Michała Archanioła na godz. 19.15, a w czwartek o tej samej porze na nabożeństwo do św. Gemmy.
  4. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. O godz. 19.15 Msza św. w intencji Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Natomiast prelekcja odbędzie się wyjątkowo w drugi piątek miesiąca. Tego dnia, z racji Oktawy Wielkiejnocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 
  5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Od godz. 8.00 księża odwiedzą chorych z Komunią św.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się spotkanie matek i ojców Żywego Różańca. Tego dnia Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestować będzie na rzecz mediów katolickich w Polsce.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Jan Paliński

† Henryk Łapiński

† Sylwia Wesołowska

† Łucja Jaśkowiak

† Edmunda Kałka

† Józef Konieczka

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.03.29 20:10, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka