Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2015

 1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego.
 2. W II dzień Świąt Wielkanocnych ofiary będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 3. We wtorek, o godz.19.15 - nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 4. W piątek w Oktawie Wielkiejnocy nie obowiązuje post. W tym dniu zapraszam na dodatkową Mszę św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce - w klasycznym rycie rzymskim - na godz. 19.15, a po Mszy św. - na wykład prof. dra hab. Romana Konika poświęcony Świętej Inkwizycji. W ramach dyskusji po wykładzie można będzie zadawać tzw. kłopotliwe pytania. Zapraszam!
 5. Za tydzień składka przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne.  
 6. Koło Misyjne działające w naszej parafii prosi o przynoszenie fantów na loterię misyjną. Na potrzeby misji można również przynosić stare telefony komórkowe, ładowarki oraz znaczki pocztowe.
 7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in. artykuły: „Pusty grób”, „Śladami relikwii Chrystusa” oraz dodatek specjalny: „Kardynałowie o Komunii św. dla rozwiedzionych”.
 8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę dalszego radosnego świętowania. Alleluja!
 9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Aleksander Szykowny
  † Bożena Grzybowska
  † Jan Kiełbasa
  † Hanna Kalinowska
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ksiądz Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.04.03 16:05, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka