Dziś jest 5 grudnia A.D. 2021 -
 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas trzecich naszej parafii przyjmują I Komunię św. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 16.30. Otoczmy te dzieci naszymi modlitwami, aby ich spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym wydało w ich życiu błogosławione owoce. W czasie białego tygodnia dzieci będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych o godz. 18.00 oraz Mszy św. o 18.30.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia.
  3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele i święta o godz. 18.30
  4. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą odmawiamy w łączności z nabożeństwem majowym.
  5. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, w ramach formacji pt.: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”  zaprasza na dwie prelekcje: „Dary Ducha Świętego – dar rozumu” oraz „Wspólnota Narodowa”, które odbędą się w czwartek, 17 maja, w Domu Parafialnym, po Mszy św. o godz. 17.15.
  6. Diecezjalny duszpasterz młodzieży zaprasza w najbliższą sobotę, 19 maja, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, na godz. 19.30 do bydgoskiej Artego Areny na diecezjalne czuwanie "Pełna Łaski", po którym nastąpi „Procesja Światła” do Bazyliki św. Wincentego à Paulo, gdzie o godz. 23.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jana Tyrawy.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Aniela Kawczyńska

† Jadwiga Pajenowska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.05.10 21:25, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka