Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne do końca stycznia we wszystkie dni powszednie przed południem od 10.00 do 12.00. W środę biuro księdza nieczynne. Wolne intencje mszalne są dopiero od drugiej połowy lutego, przypominam, że można je rezerwować do końca roku, również telefonicznie.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. w domu katechetycznym w pokoju nr 3 są zbierane składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. O godz. 16.00 w Tom-Marze (Plac Piastowski 17) spotkanie opłatkowe członkiń i członków Żywego Różańca, Straży Honorowej NSPJ i Rycerstwa Niepokalanej.

4. Spotkanie opłatkowe Duszpasterstwa Kolejarzy w poniedziałek 7 stycznia, czyli jutro - po wieczornej Mszy św.

5. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 15.45, a w sobotę i niedzielę o godz. 14.00. Ofiary składane z okazji kolędy będą przeznaczone na remont organów. Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Plan kolędy na ten tydzień jest następujący:

http://www.nspj.bydgoszcz.pl/static/koleda/

6. Przyszła niedziela – Uroczystość Chrztu Pańskiego – kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednak zgodnie z nasza polską tradycją kolędy śpiewamy do Matki Boskiej Gromnicznej, czyli do 2 lutego włącznie.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Henryk Jarząbkowski

† Wiesława Owczarzak

† Helena Maciąg

† Irena Kolanowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.01.04 12:03, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka