Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  1. Dzisiaj kazania podczas wszystkich Mszy św. głosi o. Jean De Dieu Bukuru - misjonarz  ze zgromadzenia Misjonarzy Afryki - Ojców Białych. Po Mszy Św. będzie możliwość wsparcia ośrodka dla dzieci - ofiar handlu ludźmi w Nairobi, w którym pracuje ojciec Jean.
  2. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. będą odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  3. Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w ramach  formacji „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”  zaprasza na dwie prelekcje: „ Dary Ducha  Świętego – dar rady”  oraz: „O demokracji w encyklice  Jana Pawła II Centesimus Annus”, które odbędą się w Domu Parafialnym, w czwartek, 28 czerwca po Mszy św. o godz. 17.15.
  4. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Lublina, która odbędzie się w dniach 29 VI – 1 VII. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  5. Zapraszam na Tradycyjną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę z grupą Biało-Czarno-Czerwoną. Pielgrzymka wyruszy z Warszawy 5 sierpnia i dotrze na Jasną Górę 14 sierpnia wieczorem. Więcej szczegółów w ulotkach oraz na stronie internetowej (www.bczcz.pl).
  6. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Józef Ziółkowski

† Bożena Tutoń

† Andrzej Polak

† Piotr Warda

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.06.21 09:15, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka