Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Niedziela - Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski zbierane są dzisiaj po każdej Mszy św. w pokoju nr 3 w domu parafialnym. Dzisiaj także są zbierane ofiary do puszek na dzieła Radia Maryja.

2. Przypominam, że od poniedziałku powraca zwykły porządek Msza św. – przed południem o 7.30 i po południu: o 17.15 i 18.30. Biuro parafialne od poniedziałku do środy będzie czynne od 16.00 do 18.00, a od czwartku do soboty przed południem od 10.00 do 12.00.

3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła są zbierane podpisy pod wnioskiem o referendum dotyczącym przyszłości polskich lasów.

4. Rodziny, które pragną przyjąć Słowo Boże w znaku nawiedzenia domu przez księgę Pisma św. prosimy o zgłoszenie i zarezerwowanie terminu.

5. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00. Msza św. pierwszopiątkowa w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce zostanie odprawiona jak zwykle o godz. 19.15, tym razem wyjątkowo w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Po Mszy św. zapraszam do Domu Parafialnego na prelekcję ks. Grzegorza Śniadocha z Instytutu Dobrego Pasterza, zatytułowaną "Wojny Izraela a Wyprawy Krzyżowe".

6. Zachęcam do obejrzenia filmu „Największy z cudów” o cudzie Eucharystii, który będzie wyświetlany dodatkowo w kinie Helios w Galerii Pomorskiej we wszystkie piątki lutego o godz. 19.00. Film jest w technologii trójwymiarowej. Cena na te seanse jest obniżona. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony plakat.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: O tym, czy rząd chce zniszczyć lasy państwowe; Jak wygląda bohaterstwo w obronie życia; czy dla rodziców: Kiedy rodzina jest dysfunkcyjna?

8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Teresa Flasińska

† Kinga Stopyra

† Teresa Bielaszewska

† Andrzej Wasilewski

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.02.01 12:23, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka