Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

Niedziela Świętej Rodziny

  1. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  2.  W czwartek 31 grudnia na godz. 18.00 zapraszam serdecznie na nabożeństwo na zakończenie starego roku.
  3. W piątek 1 stycznia – w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę o godz. 8.00 różaniec, a po nim Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Od godz. 8.30 ks. Wojciech odwiedzi swoich chorych z Komunią św. Zachęcam, aby zgłaszać nowe osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła. Tego dnia biuro księdza będzie nieczynne.
  5. W najbliższą niedzielę o godz. 14.00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza św. w intencji śp. Romana Dmowskiego. Po Mszy św. zapraszam do Domu Parafialnego przy Pl. Piastowskim 5 na wykład dra Patryka Tomaszewskiego zatytułowany „Geopolityka Polski w refleksji Romana Dmowskiego". Szczegóły na ulotkach.
  6. Przypominam, że w styczniu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) będą tylko dwie Msze św.: o 7.30 i o 17.15 oraz nabożeństwa o stałych porach. Natomiast w soboty bez zmian.  Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia będzie czynne od poniedziałku do soboty tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego i zarazem świątecznego wypoczynku oraz błogosławionego tygodnia.                                                                                                                  

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.12.26 14:21, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka