Dziś jest 23 sierpnia A.D. 2019 - Piątek XX tygodnia Okresu Zwykłego
 

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  2. Przypominam, że w styczniu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) będą tylko dwie Msze św.: o 7.30 i o 17.15 oraz nabożeństwa o stałych porach. Natomiast w soboty bez zmian.  Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia będzie czynne od poniedziałku do soboty tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej zaprasza na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Nauczycieli do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Piaskach w poniedziałek 18 stycznia od godz. 11.00.
  4. W najbliższy piątek odprawiona zostanie - jak zwykle - Msza św. o godz. 19.15, a po niej katecheza dla dorosłych, na którą gorąco zapraszam.
  5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuł pt.: „Odwaga pójścia pod prąd”.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Aleksandra Gościak

† Zbigniew Kruszczyński

† Irena Zielińska

† Czesław Cejrowski

† Sławomir Jurek

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.01.08 22:02, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka