Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

IV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na potrzeby tegoż radia, a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
  2. Spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy odbędzie się w poniedziałek, 4 lutego, po wieczornej Mszy św.
  3. We wtorek zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15.
  4. W czwartek, 7 lutego, po Mszy św. o godz. 18.30 będzie możliwość odbioru zamówionych strojów dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. W piątek, 8 lutego, po Mszy św. o godz. 19.15 zapraszam do Domu Parafialnego na prelekcję prof. Wojciecha Pospiecha zatytułowaną: "Dlaczego jestem Orfeuszem. Mój byt transcendentny". Rzecz związana będzie z muzyką.
  6. Taca przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej Parafii.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”. W bieżącym numerze "Głosu Serca" godne polecenia są wszystkie artykuły, między innymi Krzysztofa Gędłka o znaczeniu św. Gemmy w życiu duchowym św. Ojca Piusa (zwanego z włoska Ojcem Pio), a także św. Maksymiliana Marii Kolbego. Gorąco również polecam wypowiedź abpa Fultona Sheena o odwadze jako fundamencie życia katolika oraz artykuł Jerzego Kąkola zatytułowany "Wiara w Boga Trójjedynego".
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Jacek Wilczyński

† Patryk Likitarczuk

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.02.01 22:18, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka