Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

IV Niedziela Zwykła

1. Wyrażamy niezadowolenie z powodu nieprzyznania Telewizji Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie. Każdy, kto chce wyrazić podobne zdanie może to uczynić podpisując się na liście przy wyjściu z kościoła.

2. W czwartek Matki Boskiej Gromnicznej. Tego dnia Msze św. o 7.30, 8.30, 17.15 i 18.30. Dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. przyniosą świece, które zostaną poświęcone na Mszy św. o godz. 17.15. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od godz 16.30.

3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00.

4. Uwaga! Pierwszopiątkowa Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce – 3 lutego o godz. 19.15 – odbędzie się z udziałem Chóru Katedralnego. Natomiast kazanie z cyklu „Szkoła modlitwy” oraz prelekcję po Mszy św. wygłosi ks. Maciej Chmielewski, diecezjalny egzorcysta. Przewidziana jest również dyskusja, w czasie której będzie można zadawać pytania dotyczące demonów, nękania czy opętania.

5. W sobotę udamy się z Komunią św. do chorych. Tych, którzy nie są na stałej liście można zgłosić do piątku włącznie. Przypominamy, że w pierwsze soboty miesiąca biuro czynne jest tylko w sprawach cmentarnych. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata zostanie odprawiona w klasycznym rycie rzymskim (po łacinie) o godz. 8.30.

6. Studio Zdrowia Kobiety i Centrum Onkologii zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w sobotę 4 lutego od 10.00 do 14.00. Szczegóły podane są na plakatach.

7. Diecezjalny duszpasterz chorych zaprasza za tydzień na Mszę św. - szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. W tym tygodniu kończymy kolędę. Odwiedziny zaczynamy o godz. 16.00, a w środę od 15.30 – dla tych, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaconych terminach. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Plan kolędy na ten tydzień jest dostępny tutaj.

9. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Jadwiga Mueller

† Stefania Jankowiak

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 


Dodane: 2012.01.28 11:03, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka