Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

IV Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas trzecich naszej parafii przyjmują I Komunię św. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 16.30. Otoczmy te dzieci naszymi modlitwami, aby ich spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym wydało w ich życiu błogosławione owoce. W czasie białego tygodnia dzieci będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych o godz. 18.00 oraz Mszy św. o 18.30.
 2. Trwa w naszej parafii peregrynacja kopii cudownego wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości, który czczony jest w naszej bydgoskiej Katedrze. Rodziny, które pragną przyjąć pielgrzymujący obraz nadal zachęcam do zgłaszania się w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta
  o godz. 18.30.
 4. Serdecznie zapraszam na spotkanie z prof. Wojciechem Polakiem, które odbędzie się w najbliższy piątek, 17 maja, po wieczornej Mszy św. Tematem wykładu będzie Unia Lubelska A.D. 1569.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. będą obchodzić rocznicę tego wydarzenia.
 6. Także w przyszłą niedzielę odbywać się będzie w naszej parafii loteria misyjna. Zachęcam do udziału.
 7. Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Tradycji Łacińskiej im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, która odbędzie się w sobotę , 8 czerwca. Bliższe informacje i zapisy pod nr telefonu 504 230 217.
 8. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Piotr Młynarczyk

† Bolesław Bach

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.05.11 09:16, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka