Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

IV Niedziela Adwentu

1. W zakrystii i w biurze można jeszcze nabywać świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5 lub 15 zł. Opłatki - w biurze parafialnym dzisiaj do godz.13.30 oraz jutro od 9.00 do 10.00.

2. Dzisiaj przed Mszą św. o 12.15 harcerze jak co roku przyniosą do naszego kościoła betlejemskie światełko pokoju. Będzie można je zabrać do swoich domów na stół wigilijny.

3. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Biuro parafialne będzie czynne wyjątkowo od 9.00 do 10.00.

4. Przypominam, że już tradycyjnie u nas trzy pasterki: o godz. 20.00, o 22.00 i o północy. Pasterka o 22.00 - po łacinie, w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, a pozostałe dwie - w formie zwyczajnej. UWAGA!: w pierwszy dzień świąt nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

5. Od czwartku 27 grudnia zaczynamy w naszej parafii duszpasterskie nawiedzenie rodzin, czyli kolędę. Ofiary składane z okazji kolędy będą przeznaczone na remont organów. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. W czasie kolędy biuro parafialne codziennie w godz. od 10.00 - 12.00. Biuro księdza w środy będzie nieczynne.

6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę głębokiego i owocnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Dariusz Job

† Kazimierz Antonik

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.12.21 15:16, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka