Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

III Niedziela Zwykła

  1. Cotygodniowe katechezy dla dorosłych odbywają się w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.30 i 12.15. Serdecznie zapraszam do udziału.
  2. Przypominam, że do końca stycznia biuro parafialne czynne będzie tylko przed południem, tj. od 10.00 do 12.00.
  3. Od stycznia począwszy, w soboty rano jest odprawiana tylko jedna Msza św. o godz. 8.00. Zmiana ta spowodowana jest niedostateczną ilością kapłanów przy często nadmiernej ilości sobotnich Mszy św. Państwa, którzy mają zapisane intencje na godz. 7.30 lub 8.30 prosimy o kontakt.
  4. Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w ramach styczniowej formacji „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” zaprasza na dwie prelekcje w formie prezentacji. Pierwsza jest zatytułowana „Biblijne symbole Ducha Świętego”, druga: „Pojęcie i zakres katolickiej nauki społecznej”. Odbędą się one w siedzibie stowarzyszenia w Domu Parafialnym w czwartek, 25 stycznia, po Mszy św. o godz. 17.15.
  5. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół KUL zaprasza wszystkich członków i sympatyków na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 stycznia. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. sprawowaną w naszym kościele, o godz. 16.00.
  6. Także w przyszłą niedzielę kazania na wszystkich Mszach św. głosić będzie ks. Ryszard Halwa, pallotyn, znany obrońca życia poczętego.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe dni:

22 I (poniedziałek)      

- ul. Sienkiewicza 1 – 15;

- ul. Sienkiewicza 2 – 18;

23 I (wtorek)               

- ul. Sienkiewicza 17 – 33;

- ul. Sienkiewicza 20 – 34;

24 I (środa)                           

- ul. Sienkiewicza 35 – 45;

- ul. Sienkiewicza 36 – 46;

25 I (czwartek)            

- ul. Sienkiewicza 47 – 61;

- ul. Sienkiewicza 48 – 60;

26 I (piątek)                

KOLĘDA DODATKOWA

Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.30. Z racji kolędy do końca stycznia, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 18.30. Osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a chciałyby to uczynić, proszone są o zgłoszenie do środy, 24 stycznia, osobiście lub telefonicznie w biurze parafialnym.

9.Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

10. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej:

 † Marek Woźniak

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.01.18 19:36, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka