Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na potrzeby mediów katolickich w Polsce, a Przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30. W tym roku kazania pasyjne głosi ks. prałat Adam Kątny.
  3. We wtorek, 6 marca, zapraszam na nabożeństwo do św. Michała Archanioła na godz. 19.15. Po nabożeństwie spotkanie Stowarzyszenia Dwie Korony.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 8 marca, o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  5. W sobotę, 10 marca, o godz. 16.30, w Domu Parafialnym odbędzie się wykład pana Grzegorza Kacprzaka, z bydgoskiej delegatury IPN, na temat podziemia antykomunistycznego po 1944 r. na terenie Kujaw i Pomorza.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje dla środowisk twórczych i inteligenckich oraz nasze rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne głosić będzie ks. Maciej Chmielewski, egzorcysta diecezji bydgoskiej.
  7. Przy ołtarzu św. Antoniego wystawiony jest kosz na trwałą żywność dla potrzebujących z naszej parafii. Zachęcam do ofiarności.
  8. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.03.01 18:47, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka