Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

III Niedziela Wielkanocna

 1. Trwa w naszej parafii peregrynacja kopii cudownego wizerunku Matki Bożej Pięknej Miłości, który czczony jest w naszej bydgoskiej Katedrze. Rodziny, które pragną przyjąć pielgrzymujący obraz nadal zachęcam do zgłaszania się w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 18.30.
 3. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na potrzeby tegoż radia a przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL przyjmuje składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym. Dzisiaj także wolontariusze kwestują na rzecz bydgoskiego hospicjum.
 4. Spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy odbędzie się w poniedziałek, 6 maja, po wieczornej Mszy św.
 5. We wtorek zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15.
 6. Spowiedź generalna dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 maja, od godz. 9.00. Próba generalna rozpocznie się o godz. 16.00. Natomiast osoby chętne, które pragną posprzątać i wystroić naszą świątynię proszone są o przybycie tego dnia po Mszy św. wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę uroczysta Msza św. z udzieleniem I Komunii św. rozpocznie się o godz. 10.45. przed kościołem. Osoby, które nie są związane z dziećmi przystępującymi do Komunii proszę, aby wybrały inną godzinę Mszy św. Msza św. zwyczajnie sprawowana o godz. 12.15 rozpocznie się dopiero po zakończeniu uroczystości. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 16.30. Tego dnia taca przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
 8. Serdecznie zapraszam na spotkanie z prof. Wojciechem Polakiem, które odbędzie się w trzeci piątek miesiąca, czyli 17 maja po wieczornej Mszy św. Tematem wykładu będzie Unia Lubelska A.D. 1569.
 9. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem, które odbędzie się w Bazylice pw. św. Wincentego à Paulo w czwartek, 9 maja, po wieczornej Mszy św.
 10. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 11. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Jan Wiszniewski

† Włodzimierz Waszkiewicz

† Jan Kopczyński

† Florian Woźniak

† Eugeniusz Rozpołowski

† Hanna Dublanica

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.05.03 20:32, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka