Dziś jest 23 sierpnia A.D. 2019 - Piątek XX tygodnia Okresu Zwykłego
 

II Niedziela Zwykła

  1. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  2. Przypominam, że w styczniu w dni powszednie są tylko dwie Msze św.: o 7.30 i o 17.15 (od poniedziałku do czwartku), a w piątek dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), oraz nabożeństwa o stałych porach. Natomiast w soboty bez zmian.  Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia będzie czynne od poniedziałku do soboty tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. Od lutego w piątki (z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca) nie będzie Mszy św. o godz. 17.15, lecz ciągła adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa o godz. 18.00 włącznie.
  4. Jak zwykle, w najbliższy piątek odbędzie się Msza św. o godz. 19.15, a po niej katecheza dla dorosłych, na którą gorąco zapraszam.
  5. Zachęcam wszystkich do podjęcia modlitwy za Ojczyznę. Treść modlitwy św. Jana Pawła II znajduje się na stolikach obok przedruków z prasy katolickiej.
  6. Zachęcam również do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuły pt.: „Między wiarą a prowokacją” oraz „Ufność za wszelką cenę”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Mikołaj Nawrocki

† Krystian Skarwecki

† Jerzy Kadur

† Janusz Nowacki

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.01.15 11:59, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka