Dziś jest 29 listopada A.D. 2021 -
 

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Natomiast za tydzień - przy wejściu i wyjściu z kościoła - patriotyczna bydgoska młodzież zbierać będzie datki do puszek na rehabilitację dla chorego dwudziestodwumiesięcznego Mikołaja z Torunia.
  2. Odpowiadając na apel Księdza Biskupa Ordynariusza przez cały Wielki Post będzie możliwość złożenia ofiary – do specjalnie przygotowanej skarbony - na dokończenie budowy szkoły w Czadzie.
  3. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30.
  4. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w piątek, 22 marca, o godz. 16.00 w Domu Parafialnym.
  5. 26 marca rozpoczną się w naszej parafii tygodniowe Misje św. przed peregrynacją kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Szczegółowy plan Misji oraz Nawiedzenia zawarty jest w specjalnych folderach, które można zabrać wychodząc z kościoła.
  6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza z oddziałami sportowymi przy ul. Hetmańskiej 34 informuje, że do 20 marca trwa nabór dzieci pięcio- i sześcioletnich do oddziału przedszkolnego. Także do 20 marca trwa nabór uczniów do klasy czwartej Mistrzostwa Sportowego z kajakarstwem.
  7. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz  naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Alicja Wegenke

† Gabriel Kołata

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2019.03.15 17:46, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka