Remonty i inwestycje

Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat trwających i planowanych inwestycji na terenie naszej parafii oraz cmentarza parafialnego.

Wiosna sprzyja remontom
Wiosenna pogoda sprawiła, że nasza grupa techniczno-gospodarcza wyszła z pracami na zewnątrz, na teren przy domu parafialnym. Została wymieniona instalacja deszczowa oraz wyrównano nawierzchnię przy budynku. Nowy wygląd zyskały również schody wejściowe do domu parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, do kontaktu z szefem grupy, Panem Wojtkiem.
Kolejny etap prac remontowych w kościele zakończony
Zakończył się remont elewacji zachodniej kościoła obejmujący prace tynkarskie, kamieniarskie i budowlane. Świątynia nabrała blasku. Zakończyły się również prace konserwatorskie przy prospekcie naszych organów. Natomiast trwają prace konserwatorskie drzwi wejściowych od strony zachodniej do kościoła.
Dziękujemy grupie technicznej!
W tym tygodniu zakończyliśmy wymianę okien oraz grzejników w dwóch największych pomieszczeniach Domu Parafialnego. Dziękujemy naszym Parafianom: Wojciechowi, Mariuszowi, Pawłom a szczególnie Darkowi za włożoną pracę i serca.
Zakończenie remontu budynków gospodarczych i socjalnych na cmentarzu
Zakończyliśmy remont budynków gospodarczych i socjalnych na terenie naszego cmentarza.