- Trwa sierpień, miesiąc, który jest szczególnie poświęcony trosce o trzeźwość naszego narodu. W dalszym ciągu zachęcamy do podjęcia wraz z modlitwą wyzwania abstynencji w tym miesiącu, wynagradzając w ten sposób wszelkie grzechy pijaństwa i alkoholizmu oraz jako wyraz miłości i troski o młode pokolenie.
- Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 12.15 specjalne błogosławieństwo dla dzieci, które w sierpniu kończą 1 rok życia.
- Dzisiaj także odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja.
- Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła we wtorek, po wieczornej Mszy św.
- W środę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Józefa.
- W I czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo w intencji licznych i świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
- Zapraszamy do wzięcia udziału w tradycyjnej, XXXVI, pieszej Pielgrzymce Maksymiliańskiej, która wyruszy z naszej Parafii w czwartek, 14 sierpnia. Pielgrzymka rozpocznie się błogosławieństwem pielgrzymów o godz. 15.00, a zakończy się Mszą św. o godz. 18.00 w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego na Osowej Górze.
- Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej Parafii.
- W związku z tym, że w naszej Parafii pełnił będzie posługę dodatkowy kapłan, od 1 września, w dni powszednie będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 8.30, natomiast w niedzielę Msza św. o godz. 9.00 oraz Suma o 10.30 będą koncelebrowane. Intencje na te Msze św. można rezerwować w Biurze Parafialnym.
- Wszystkim przebywającym w naszej Parafii jak i udającym się na urlopy życzymy szczęśliwej i bezpiecznej podróży oraz udanego wakacyjnego wypoczynku - regeneracji sił duchowych i fizycznych. Niech to będzie dobry czas na lekturę Pisma Świętego, literatury katolickiej i wzmocnienie więzi z Panem Bogiem.
- Polecamy lekturę najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
- Na stolikach został wyłożony ważny dla rodziców artykuł z drukiem oświadczenia.
- W minionym tygodniu odszedł do wieczności z naszej wspólnoty Parafialnej:
†Artur Pilas, lat 62;
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…