Za nami kolejny, owocny rok formacyjny 2025/2026 we wspólnocie Sursum Corda!
Była to okazja do zgłębiania Słowa Bożego w ramach naszych cotygodniowych środowych spotkań biblijnych. Oprócz tego, w grudniu braliśmy udział w czuwaniu adwentowym, w czasie triduum trwaliśmy przy Grobie Pańskim, a w wigilię Zesłania Ducha Świętego przygotowaliśmy poczęstunek. W tym roku odwiedzili nas również goście, którzy podzielili się z nami swoim słowem i świadectwem. Wiosną mieliśmy zaszczyt gościć siostrę Olgę Szwałek z Szensztatu, z kolei w maju odwiedził nas Adam, lider wspólnoty „Ogród Chwały”. Podczas naszego ostatniego spotkania przeżywaliśmy agape – braterską ucztę – którą zwieńczyliśmy tenże rok formacyjny.
Dziękujemy księdzu Łukaszowi i ks. Krzysztofowi za towarzyszenie, a wszystkim członkom wspólnoty za obecność, wspólną troskę o siebie nawzajem i wzrost w wierze. Życzymy wszystkim błogosławionego odpoczynku!
Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć to zapraszamy od września, w środy, po wieczornej Mszy św.
Do zobaczenia!
Sursum Corda – W górę serca!