Remonty i inwestycje

Znajdziesz tu szczegółowe informacje na temat trwających i planowanych inwestycji na terenie naszej parafii oraz cmentarza parafialnego.

Zaproszenie do składania ofert
Zapraszamy do złożenia oferty w postępowaniu mającym na celu wybór generalnego wykonawcy dla zadania: Montaż windy wraz z pracami dodatkowymi w Domu Parafialnym przy Placu Piastowskim 5 w Bydgoszczy. Szczegóły postępowania znajdują się w zamieszczonych poniżej plikach: – Zapytanie ofertowe plik do pobrania (Zapytanie ofertowe) – Załącznik nr 1 – Wzór oferty plik do pobrania […]
Ważny krok w kierunku dostępności: Modernizacja Domu Parafialnego
Drodzy Parafianie i Przyjaciele, z radością informujemy o rozpoczęciu projektu dostosowania Domu Parafialnego do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki dofinansowaniu 315 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Nasz wkład to 316 tys. zł, a wsparcie można wyrazić ofiarami do skarbony pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej lub przelewem na konto parafialne z dopiskiem „winda”. Serdecznie […]
Remont chodnika przy kościele
Informujemy, że rozpoczęły się prace remontowe chodnika przy naszym kościele. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie budowy. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie!
Demontaż krzyża misyjnego
Grupa techniczna dokonała demontażu krzyża misyjnego w celu jego renowacji. Z niecierpliwością czekamy na efekt tych prac, aby móc upamiętnić kolejne misje parafialne, które będą miały miejsce w naszej parafii od 2 czerwca.