Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 1. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się we wtorek 17 kwietnia po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym. Natomiast spotkanie z wszystkimi dziećmi w środę o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 10.00. Zbiórka przy kościele.
 2. Decyzją Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego nasza parafia otrzymała dotację w wysokości 62 tys. złotych do pierwszego etapu prac przy renowacji organów. Prace rozpoczną się w najbliższym czasie. Będzie to pierwszy kapitalny remont w całej, stuletniej historii naszych organów.
 3. Przypominam o prolongacie grobów na naszym cmentarzu po 20 latach od pogrzebu.
 4. W przyszłą niedzielę Duszpasterstwo Akademickie „Kana” zaprasza po Mszy św. o godz. 19.00 na „Sprint bliblijny”, który jest kontynuacją maratonów biblijnych organizowanych przez wspólnotę.
 5. Koło misyjne prosi o fanty. Loteria odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia. Nadal na cele misji zbieramy stare telefony komórkowe oraz kule ortopedyczne.
 6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W bieżącym numerze m.in.: O protestach w sprawie telewizji Trwam; Czy Kościół i rząd dojdą do porozumienia?; Czy historia zniknie ze szkoły? - artykuły o na temat walki o pozostawienie nauki historii w szkołach; Czy Polacy katolicyzm mają we krwi? - rozmowa z pochodzącym z Indii rekolekcjonistą i charyzmatykiem.
 7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Daniela Kokoszewska,
  † Barbara Mroczek,
  † Weronika Zielińska,
  † Maria Żuławnik
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.04.15 07:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka