Zapowiedzi

Droga męskiego serca
Zapraszamy na kolejne spotkanie obejmujące prezentację tematu i warsztaty dla mężczyzn, które odbędzie się 20.04.2024 o godz. 11:30 w naszym domu parafialnym.
„Biblijne” bohaterki wzorem dla współczesnych kobiet
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet w „Ogrodzie Chwały”, które odbędzie się 20.04.2024 o godz. 11:30 w naszym domu parafialnym.
Peregrynacja Figury św. Michała Archanioła
Michał Archanioł na nowo zdobywa Polskę i serca Polaków. Przybył do naszej ojczystej ziemi z włoskiego sanktuarium na górze Gargano i przybywa do Diecezji Bydgoskiej – gdziekolwiek się pojawi, tłumy ludzi modlą się i proszą o jego pomoc w walce ze złem. Polacy odkrywają na nowo jego wielkość. Figurę św. Michała Archanioła, która peregrynuje w […]
Zaproszenie na spotkanie biblijne
Wspólnota Sursum Corda zaprasza na spotkanie biblijne pt. „Ewangelie – jak powstały i do kogo są skierowane?”. Spotkanie poprowadzi biblista ks. dr Rafał Muzolf w środę po nowennie do MB Nieustającej Pomocy ok. godz.19.15 w domu parafialnym.
Wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie
Zapraszamy na wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie, którą odbędzie się w piątek, 19 kwietnia, po wieczornej Mszy św. w naszym kościele. Wieczór poprowadzi wspólnota „Ogród Chwały”.
Zaproszenie na spotkanie z Panem Witoldem Gadowskim
Bydgoski Klub Frondy i Polska Jest Jedna, zapraszają na spotkanie z dziennikarzem, publicystą i pisarzem- Panem Witoldem Gadowskim, autorem najnowszej książki pt :”OBRONA ŚWIATA”. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 kwietnia(piątek) o godz. 18:00 w DOMU POLSKIM, ul. Grodzka 1, Bydgoszcz, Wstęp wolny.
Ofiaruj post w intencji misji ewangelizacyjnych
Zachęcamy do udziału w inicjatywie postu wielkopostnego! Zapisz się na dowolny dzień Wielkiego Postu i ofiaruj swój post lub umartwienie w intencji misji parafialnych, które będą nas przygotowywać na 100-lecie naszej parafii. Każdy post trwa 24h, a jedna osoba może wybrać wiele dni. Dołącz do nas! Zapisy pod linkiem: http://nspjbyd.webd.pro/
Zaproszenie na spotkanie z Panią Kają Godek
Bydgoski Klub Frondy, z okazji zbliżającego się Dnia Świętości Życia, zaprasza na spotkanie z Panią Kają Godek- członkiem zarządu Fundacji Życie i Rodzina. Spotkanie pt: „ Zagrożenia dla życia i rodziny. Polska na celowniku”, odbędzie się w dniu 25 marca (poniedziałek) o godz.19:00 w Auli Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Diecezji Bydgoskiej, ul. Grodzka 18-22, Wstęp wolny.
Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej
Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z parafii NSPJ w Bydgoszczy do parafii NSPJ w Solcu Kujawskim – 44 km. Zapisy oraz przebieg trasy znajdują się pod linkiem: https://trasy.edk.org.pl/areas/bydgoszcz-nspj/route/czerwona-najswietszego-serca Pod powyższym linkiem znajduje się regulamin określający zasady uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, z którym należy się zapoznać. UWAGA! Każdy dorosły Uczestnik korzysta z trasy […]