Zapowiedzi

Zaproszenie na film „MATKA TERESA. Nie ma większej MIŁOŚCI.”
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na najnowszy film pt.: „MATKA TERESA. Nie ma większej MIŁOŚCI.” Projekcja odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godz. 18.30 w Kinie Helios. Bilety w cenie 16 zł. Zapisy pod tel.: 501 458 293 (SMS).
Zapraszamy dzieci do śpiewu w scholi parafialnej
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na próby scholi parafialnej. Scholę prowadzi Pani Ola z Panem Sławkiem, spotkania w domu parafialnym, w każdy czwartek w godz. 18-19.30. Zapraszamy, zarówno te dzieci, które już śpiewały, ale także te, które chciałyby spróbować po raz pierwszy. Czekamy na Was .
Zaproszenie na spotkanie Sursum Corda
Wspólnota Sursum Corda zaprasza na spotkanie biblijne z rozważaniem Słowa Bożego – w środę, po nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w Domu Parafialnym.
Zaproszenie na Mszę św. kolejarską
Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich w Bydgoszczy serdecznie zaprasza rodziny kolejarskie, pracodawców, pracowników, uczniów, emerytów i rencistów, członków Związków Zawodowych, poczty sztandarowe, sympatyków kolei do modlitewnego uczczenia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki kolejarzy. Z tej okazji, Msza św. w intencji całego środowiska kolejarskiego zostanie odprawiona w niedzielę, 19 listopada 2023 r. o godz. 10.30, w kościele Najświętszego […]
Zapraszamy wszystkie kobiety na spotkanie w Ogrodzie Chwały
18 listopada zapraszamy wszystkie kobiety do domu parafialnego na spotkanie w Ogrodzie Chwały. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:30 i potrwa około 1,5 godziny. Tematyka spotkania dla kobiet w zależności od potrzeb uczestniczek – spotkanie dla kobiet zorganizowane przez kobiety. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.
Zaproszenie na śpiewanie o Polsce z Janem Pospieszalskim
Bydgoski Klub Frondy, zaprasza w Roku Andrzeja Szwalbego, na śpiewanie o Polsce z JANEM POSPIESZALSKIM. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 listopada(piątek) o godz. 18:30 w Restauracji GERWAZY, ul. Gajowa 2, Bydgoszcz. Wstęp wolny.
Zaproszenie na film „Figurant”
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na najnowszy film pt. „Figurant” opowiadający historię człowieka inwigilującego przez wiele lat Karola Wojtyłę. Projekcja w niedzielę, 12 listopada o godz. 17.00 w kinie Helios. Bilety w cenie 16 zł, zapisy w zakrystii.
Warsztaty dla małżeństw – „Huśtawka”
Zapraszamy na warsztaty dla małżeństw pod hasłem „Huśtawka”. Tematem spotkania, które odbędzie się 4 listopada w naszej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w godz. 9.30 – 14.30, będzie kryzys w relacji małżeńskiej. Spotkanie poprowadzą psychoterapeutki, zajmujące się między innymi terapią par i małżeństw – Karolina Szatkowska i Joanna Niedbalska. Informacje i zapisy na stronie www.joannaniedbalska.pl
Schola potrzebuje opiekuna
Poszukujemy osoby do poprowadzenia parafialnej scholi dziecięcej. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Krzysztofem nr tel. 504 062 376.