Zapowiedzi

Rekolekcje „Miłość Ci wszystko wybaczy”
Zapraszamy na rekolekcje pod hasłem „Miłość Ci wszystko wybaczy”, które wygłosi ks. Dominik Chmielewski w dniach 15-17 października 2023 r. w naszym kościele. Początek w niedzielę, 15 października, o godz. 19:30. Szczegóły dostępne na plakacie.
Spotkanie z prof. Mieczysławem Rybą
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z prof. Mieczysławem Rybą, historykiem i pracownikiem KUL, na temat: ”Przyszłość Polski na tle przemian geopolitycznych w Europie”. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 września (piątek) o godz. 17:30 w Auli Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Diecezji Bydgoskiej ul. Grodzka 18-22, Wstęp wolny. 
Zaproszenie na katechezy dla dorosłych
Zapraszamy na katechezy dla dorosłych, które wygłosi ks. Adam na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego. Katechezy odbywać się będą w trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 18.30 w Domu Parafialnym.
Zaproszenie na spotkania parafialnego koła szachowego
Zapraszamy na spotkania parafialnego koła szachowego! Stawiamy sobie za cel wspólną naukę i dobrą zabawę, więc mile widziany jest każdy, bez względu na wiek i doświadczenie. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o 18:30 w Domu Parafialnym. Kontakt do prowadzącego: 883-917-439
Meble do oddania
Oddamy używane meble widoczne na zdjęciach: łóżko z materacem (który trzeba by wymienić), pralkę oraz meble kuchenne – wszystko za darmo. Odbiór po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny na terenie parafii. Więcej informacji pod numerem telefonu: 516-183-587.
Zaproszenie na film „Dźwięk Wolności”
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na najnowszy film pt.: „Dźwięk Wolności”, opowiadający historię człowieka, który walczył z handlem dziećmi. Projekcja odbędzie się 28 września (czwartek) o godz.18.30 w Kinie Helios. Bilety w cenie 16 zł. Zapisy pod tel.: 501 458 293 (sms).
Spotkania Pogłębiarki we wrześniu
Wspólnota Pogłębiarka Bydgoszcz zaprasza na spotkania lokalne w domu parafialnym NSPJ przy Placu Piastowskim.
Spotkanie z księdzem Tomaszem Kancelarczykiem
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z księdzem Tomaszem Kancelarczykiem, Prezesem Fundacji Małych Stópek. Spotkanie pt.:„ Jak dzisiaj skutecznie bronić życia”, odbędzie się w dniu 18 września (poniedziałek) o godz. 18:30 w Domu Parafialnym Parafii NSPJ, Pl. Piastowski 5.
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Organy – Muzyka – Teologia
Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Organy – Muzyka – Teologia, który od 22 września do 27 października odbywać się będzie w naszym kościele. Szczegóły dostępne na plakacie.