Zapowiedzi

Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej
Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z parafii NSPJ w Bydgoszczy do parafii NSPJ w Solcu Kujawskim – 44 km. Zapisy oraz przebieg trasy znajdują się pod linkiem: https://trasy.edk.org.pl/areas/bydgoszcz-nspj/route/czerwona-najswietszego-serca Pod powyższym linkiem znajduje się regulamin określający zasady uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, z którym należy się zapoznać. UWAGA! Każdy dorosły Uczestnik korzysta z trasy […]
Ofiaruj post w intencji misji ewangelizacyjnych
Zachęcamy do udziału w inicjatywie postu wielkopostnego! Zapisz się na dowolny dzień Wielkiego Postu i ofiaruj swój post lub umartwienie w intencji misji parafialnych, które będą nas przygotowywać na 100-lecie naszej parafii. Każdy post trwa 24h, a jedna osoba może wybrać wiele dni. Dołącz do nas! Zapisy pod linkiem: http://nspjbyd.webd.pro/
Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii
Nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o godz. 7.30 oraz po Mszy św. o godz. 18.00 a dla dzieci o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. Andrzej Marmurowicz, w niedziele o godz. 15.30.
Zapraszamy na Różaniec Święty ulicami Bydgoszczy
W sobotę, 2 marca po porannej Mszy św. Wojownicy Maryi w trakcie Nabożeństwa Wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi, w naszym kościele, poprowadzą Różaniec Święty. Następnie będą kontynuować modlitwę różańcową ulicami miasta Bydgoszczy, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, całe rodziny.
Rekolekcje wielkopostne
Klient czy uczeń, magazyn czy dom? Wielkopostne rekolekcje o Kościele prowadzi o. Marcin Ciechanowski – Paulin 25-28 lutego 2024 niedziela – Nauka rekolekcyjna na każdej mszy św. poniedziałek – środa 17.30 – spowiedź 18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną 19.00 – konferencja dla środowisk akademickich, twórczych, nauczycielskich, inżynierskich, lekarskich
Zaproszenie na film „Powołany 2”
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na najnowszy film pt.: „Powołany 2”. Projekcja odbędzie się 4 marca (poniedziałek) o godz. 18.30 w Kinie Helios. Bilety w cenie 16 zł. Zapisy tylko SMSem pod tel.: 501 458 293.
Zaproszenie na spotkanie z Panem Prokuratorem Andrzejem Witkowskim
Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie z Panem Prokuratorem Andrzejem Witkowskim, który prowadził śledztwo w sprawie morderstwa ks. J. Popiełuszki. Spotkanie dotyczące najnowszej książki pt.: „Aresztowanie Generałów”, odbędzie się w dniu 19 lutego( poniedziałek) o godz. 18:00 w Auli Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Diecezji Bydgoskiej, ul. Grodzka 18-22, Wstęp wolny.
14 lutego – wieczór „serca do Serca”
14 lutego – w tym roku zarówno Dzień Świętego Walentego jak i Środa Popielcowa. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór „serca do Serca”. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19:00. Po niej modlitwa uwielbienia z zespołem Emma a wszystko ze słowem tej, którą Pan powołał do siebie przed kilkoma miesiącami – Wandy Półtawskiej.
Zapraszamy dzieci do zimowej świetlicy
Drugi tydzień ferii zimowych spędźcie razem z nami! Zapraszamy dzieci do zimowej świetlicy. Będą zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, a przy tym integracja – abyśmy się dobrze poznali i mile razem spędzili czas. Poza programem edukacyjno-rozrywkowym będzie również czas na wspólne posiłki – II śniadanie oraz obiad. Koszt: 200 zł od osoby. Szczegóły na plakacie.