Michał Kołodziej

Jest Absolwentem Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Studiował na wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie organow prof. dr hab. Radosława Marca. W latach 2001 – 2004 pełnił funkcję organisty w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Sopocie, następnie, w latach 2005 – 2010 był organistą w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy. Od października 2010 roku jest pierwszym organistą w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy, gdzie również prowadzi Scholę Gregoriańską. Jako członek Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy prowadził akcję społeczną „Ratujemy organy”, mającą na celu popularyzację wiedzy o organach w Bydgoszczy i ochronę najcenniejszych instrumentów w naszym mieście. Od 2019 r. jest także dyrygentem parafialnego chóru „Laudate Dominum”.

Artur Kunicki

Urodził się w 1996 r. W 2016 r. ukończył Studium Organistowskie Diecezji Bydgoskiej w klasie organów mgra Michała Wachowiaka. Studiował na bydgoskiej Akademii Muzycznej na kierunku Muzyka Kościelna – dyplom w klasie organów dra Jakuba Kwintala w 2020 r.

W naszej Parafii pełni funkcję drugiego organisty od 2016 r. Jest także akompaniatorem chóru parafialnego „Laudate Dominum”